Hakkımızda

 1987 Yılında Akif KARAKUŞ ve Ortakları tarafından kurulan AKSARAY TIR NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. faaliyet alanına nakliyat işi ile başlamış ve 1991 yılında Petrol Ofisi Bayiliği alarak Aksaray’ın en büyük petrol istasyonunu kurmuştur. 

Yine firmamız 1994 yılında Damızlık Süt Sığırı Yetiştirme çiftlikleri kurmaya başlamıştır. Aksaray Tır Nakliyat San.Tic.Ltd.Şti. işlerini uzmanlıkla yaparak zamanında iş teslimatı ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Aksaray Tır Nakliyat San.Tic.Ltd.Şti. yaptığı tüm iş dallarında garanti ve güvence vererek, bundan sonraki faaliyetler hayatındada edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

Aksaray Tır Nakliyat San.Tic.Ltd.Şti. olarak gelecekle ilgili büyük hedeflerimize azimle ilerliyoruz. Bu çalışmalarımızda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gayretlerimizi arttırarak, her geçen gün daha ileriye gidiyoruz.

Çalışmalarımızı hızla sürdürerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.